16 mar 2014

Sobota 15.03.2014r II Otwarty Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Nasze Perły tam były i drugie miejsce wywalczyły. Dobrze powiedziane wywalczyły. Z Koroną Góra Kalwaria wygrana 2:0, z SPS Konstancin wygrana 2:1, z KKS Kozienice przegrana 0:2, a w finale w najbardziej zaciętym meczu o pierwsze miejsce turnieju Perły uległy Kozieniczankom 0:2. To maksymalny skrót tego co działo się na turnieju w Brześcach. A w szczegółach było różnie, wiele emocji. Od euforii (akcje wykonane na poziomie najlepszych zawodników) do zawodu (akcje niezbyt chlubne dla grających od dłuższego czasu). Siatkówka kobieca. W sumie było ciekawie i interesująco. Perełki wystąpiły w składzie: Agnieszka Boros, Weronika Kowalewska, Magda Szlifirska, Sylwia Wolska, Klaudia Balcerzak (najlepsza zawodniczka turnieju), Katarzyna Król, Anna i Marta Sierputowskie.